Testpunktam jau otrā jubileja!

2016. gada 5. martā Testpunktam aprit divi gadi! Šo divu gadu laikā ir paveikts ļoti daudz – ja pirmajā gadā testus veica 180 personas, tad otrā darbības gada laikā Testpunktu apmeklēja nu jau 517 cilvēki, bet 124 cilvēki testus veica atkārtoti.

Testpunkts otrajā gadā ir turpinājis veiksmīgo sadarbību ar klubiem “XXL” un “Golden”, kā arī, Testpunkts aktīvi ir piedalījies Slimību Profilakses un Kontroles centra organizētajās testēšanas aktivitātēs Hepatītu nedēļas un HIV nedēļas ietvaros. Sadarbībā ar biedrību “Papardes Zieds” Testpunkts piedalījās projektā “Sociālās nevienlīdzības un infekciju izplatības mazināšana prostitūcijā nodarbinātām sievietēm Rīgā”, kura ietvaros konsultācijas un testi tika sniegti prostitūcijā nodarbinātām sievietēm.

Savukārt 2016. gada janvārī Testpunkts kopā ar LGBT un viņu draugu apvienību Mozaīku un biedrību AGIHAS uzsāka vērienīgu divus gadus ilgu projektu “Koalīcija pārmaiņām”. Šīs koalīcijas ietvaros Testpunkts paplašināja savu darbību, bezmaksas testēšanos un konsultācijas piedāvājot ikvienam interesentam.