Testpunkts – vieta, kur var ērti, droši, anonīmi un bez maksas veikt HIV eksprestestu!

Testpunkta pakalpojumi paredzēti vīriešiem, kuriem ir dzimumattiecības ar vīriešiem. Tas attiecas uz gejiem, biseksuāliem vīriešiem, kā arī tādiem vīriešiem, kuri sevi nepieskaita ne pie vienas no šīm kategorijām, tomēr tie mēdz iesaistīties dzimumattiecībās ar vīriešiem. Testpunktā tiek gaidīti arī šo vīriešu partneri, neatkarīgi no dzimuma.

Testpunkta mērķis ir palielināt vīriešu skaitu, kuri regulāri veiktu pārbaudes uz HIV un sifilisu, un nepieciešamības gadījumā – ārstēšanu, tādējādi samazinātu neatklāto un novēloti atklāto slimību gadījumus.

Lai gan Testpunkts nav ārstniecības iestāde, tajā strādā augsti profesionāls medicīnas darbinieks ar ilggadīgu darba pieredzi. Testpunkta atrašanās vieta – pašā pilsētas centrā. Testpunktā visi pakalpojumi ir bez maksas un konfidenciāli, attieksme – draudzīga, pretimnākoša.

Par Testpunkta pozitīvajiem rādījumiem!

Saprotoša attieksme ļauj brīvi justies ikvienam, kurš iegriežas Testpunktā, un iedrošina arī turpmāk veikt testus tieši pie mums. Gandrīz visi no nu jau vairākiem simtiem izmeklētajiem cilvēkiem pēc testa rezultāta saņemšanas ir teikuši atzinīgus vārdus par mūsu darbu.