Atcelti ierobežojumi HIV ārstēšanai

Latvijā beidzot ir pieņemts lēmums atcelt HIV ārstēšanas ierobežojumus, un no 1. oktobra mēs vairs nebūsim vienīgā valsts Eiropas Savienībā, kas liedza brīvu pieeju HIV ārstēšanai. No šī gada 1. oktobra pacientiem ar HIV infekciju zāļu iegādes kompensācijas sistēmā tiek atcelts ierobežojošais kritērijs minimālajam CD4 šūnu skaitam asinīs, tas nozīmē, ka terapija var tikt nozīmēta neatkarīgi no CD4 imūnšūnu skaita.

Piedalies Pasaules Veselības Organizācijas pētījumā!

SVARĪGI!

Steidzami meklējam vīriešus, kuriem ir dzimumattiecības ar vīriešiem, kas vēlētos piedalīties Pasaules Veselības Organizācijas pētījumā, kas vērtēs jauno DUBULTO Eksprestestu lietošanas ērtumu.

Kā vienmēr, garantējam anonimitāti un profesionālu attieksmi.

Veicot testu un aizpildot anketu, būsi ne tikai pārliecinājies par savu veselības stāvokli, bet arī devis ieguldījumu zinātnē!

Nāc testēties ar partneri!

attēls ņemts no freepik.com

Testpunkts aicina Tevi un Tavu partneri nākt un veikt eksprestestu kopā. Pat tad, ja neviens no Jums neizjūt nekādus simptomus, kas liktu domāt par STI saslimšanu, neviens nevar būt 100% drošs, pirms nav pārbaudījies.

Esiet DROŠI UN LAIMĪGI!

 

Testpunkta 4. pastāvēšanas gada kopsavilkums

Šī gada 5. martā biedrības “Baltijas HIV asociācijas” Testpunkts svinēja savu 4. pastāvēšanas gadadienu. Pa šiem gadiem esam piedalījušies dažādos izaicinošos projektos un aktīvi iesaistījušies arī pasākumos. 

Vadoties pēc statistikas datiem, četru gadu pastāvēšanas laikā Testpunkta apmeklējumu skaits ir tikai audzis. Ja pirmajā pastāvēšanas gadā testus veica vien 180 personas, tad 2018. gada pirmajā pusē (janvāris-jūnijs) testus veikušas jau 390 apmeklētāji! No šīm personām 81 apmeklētājs testus veica atkārtoti.
Turpināt Testpunkta 4. pastāvēšanas gada kopsavilkums lasīšanu